projektpraca.eu

Projektan Telemechaniki

DPM Sp. z o.o.
  • Dodano: 24 stycznia 2017
  • Ważna do: 12 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

DPM Doradztwo Personalne, dla klienta - firmy z branży elektro-energetycznej, poszukuje kandydatów na stanowisko: PROJEKTANT TELEMECHANIKI miejsce pracy: zakład w woj. śląskim Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie: ? Opracowywanie i uzgodnienia dokumentacji technicznej układów telemechaniki i telekomunikacji, ze szczególnym uwzględnieniem elementów układów kompensacji ziemnozwarciowej stacji elektroenergetycznych ? Parametryzowanie sterowników urządzeń kompensacyjnych ? Opracowywanie dokumentacji technicznej sieci komunikacyjnych, w tym sieci światłowodowych LAN, itp. oraz okablowania strukturalnego ? Udział w opracowywaniu części technicznych ofert, w tym m.in. koncepcji, rysunków ofertowych i opisów ? Udział w spotkaniach zespołów projektowych, radach budowy, wizjach lokalnych ? Współpraca z projektantami przy realizacji dokumentacji projektowej

Wymagania

? Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektroenergetyka, telekomunikacja lub pokrewne) ? Znajomość branży w zakresie układów telemechaniki i telekomunikacji ? Umiejętność doboru i konfiguracji układów telemechaniki i telekomunikacji ? Znajomość i umiejętność konfigurowania sieci telekomunikacyjnych, w tym sieci światłowodowych LAN, WAN itp. ? Znajomość podstaw i zasad rysunku technicznego w zakresie instalacji teletechnicznych i elektrycznych ? Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych ? Prawo jazdy kat. B Dodatkowym atutem będzie: ? Komunikatywna znajomość j. angielskiego ? Znajomość protokołów komunikacyjnych IEC 870-5-101-104; DNP 3.0 ? Znajomość oprogramowania SEE Electrical ? Umiejętność programowania w C++/Visual C ? Umiejętność programowania mikrokontrolerów ? Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 30kV Oferta firmy: ? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ? Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia oraz osiąganych wyników ? Miłą atmosferę w pracy, zgrany i sympatyczny zespół ambitnych osób ? Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych ? Udział przy projektowaniu i realizacji interesujących projektów inżynierskich Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV. Informacje pod nr tel.: 505900704