projektpraca.eu

korepetytor

Mobilna Szkoła Korepetycji
  • Dodano: 23 stycznia 2017
  • Ważna do: 28 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Mobilna Szkoła Korepetycji prowadzi rekrutację na stanowiska prowadzących zajęcia indywidualne z matematyki,fizyki, j. francuskiego,j. włoskiego, j. niemieckiego

Wymagania

-doświadczenie w udzielaniu korepetycji - motywacja i umiejętność doskonalenia merytorycznych, dydaktyczno- metodycznych oraz wychowawczych kompetencji nauczycielskich -dyspozycyjność w wymiarze od co najmniej 10 godzin tygodniowo; - punktualność; - komunikatywność i otwartość; - kultura osobista; - gotowość do dojazdu na zajęcia na terenie miasta. Oferujemy: -zatrudnienie na umowę zlecenia, - elastyczny czas pracy - szansa na rozwój - prowadzenie zajęć na różnych poziomach zaawansowania, możliwość współtworzenia programów nauczania Prosimy o przesłanie CV na adres email: szkolakorepetycji@interia.pl W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).