projektpraca.eu

radca ds. odszkodowań/ cesji

ERE Polska sp. z o.o.
  • Dodano: 23 stycznia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Managerów, Liderów i Specjalistów do zarządzania zespołami specjalistów ds. odszkodowań. Jesteś liderem i posiadasz już strukturę współpracowników, jednak dotychczasowa firma nie spełnia Twoich oczekiwań? Zgłoś się do nas. Oferujemy wszystko co inni (tutaj nie będzie rewolucji). Jednak z nami będziesz miał pełną przejrzystość tego co dzieje się wokół Ciebie i Twojego zespołu, całkowitą wiedzę odnośnie etapu każdej sprawy Twojego zespołu i przede wszystkim dokładną wiedzę na temat spodziewanych zarobków Twoich i Twojego zespołu. Nasz zespół, tworzą osoby, które przeszły przez to samo co Ty. Wiemy czego należy się wystrzegać. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz współpracownik odczuwał pełną satysfakcję z naszych wspólnych działań. Tylko to przełoży się na jakość pracy, a w konsekwencji rzetelnie wykonaną usługę dla Twojego Klienta. Każdy Klient i każda sprawa jest traktowana indywidualnie. Nie dążymy do ugód krzywdzących Klienta (co czyni większość tego typu firm). Spróbuj. Zastanów się co masz do stracenia. Dzięki współpracy z nami na pewno: osiągniesz lepsze wyniki, lepsze zarobki, zdobędziesz większa wiedzę i przede wszystkim będziesz miał świadomość współpracy z lepszą firmą. Zapraszamy!

Wymagania

przebojowość, duże zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków, mobilność, wysoka komunikatywność