projektpraca.eu

PROJEKT MAMA, Praca Stała 30+/ 40+/ 50 + UMOWA O PRACĘ

CallAndMore
  • Dodano: 23 stycznia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do Pracy Wszystkie MAMY ! Jesteś mamą która zastanawia się nad powrotem do pracy ? Nie wiesz czy pogodzisz domowe obowiązki z dyspozycyjnością u nowego pracodawcy ? Ale jednocześnie dbasz o swoje doświadczenie zawodowe i niezależność finansową. Przyjdź do Naszego Biura i przy kawie porozmawiaj o warunkach i zasadach współpracy. Twoim zadaniem będzie: - Telefoniczny kontakt w celu rejestracji na język angielski - nic nie sprzedajesz - Utrzymanie pozytywnych relacji z klientem - Budowanie pozytywnego wizerunku oferty Szkoły Językowej Gwarantujemy: - Stabilne zatrudnienie oparte o umowę z ZUS - Po okresie próbnym Umowę o Pracę - Profesjonalne szkolenie i wsparcie trenerów - Pracę od pon ? pt / wolne popołudnia/ elastyczny grafik indywidualnie ustalany z Managerem / od 4h -dziennie - Pracę w Burze / Centrum Kielc/ - Telefon służbowy

Wymagania

Nasze wymagania: - Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów - Dobra dykcja - Wysoka kultura osobista - Znajomość obsługi komputera - Obowiązkowość Aplikuj do Nas i dowiedz się jak możesz stać się swobodna finansowo i jednocześnie zostać wzorową mamą. Wyślij do nas swoje CV a My skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 h. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).