projektpraca.eu

OPERATOR MASZYN CNC/ Pracownik produkcji

Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Pneumatic Complex Osojca JiP spółka jawna
  • Dodano: 20 stycznia 2017
  • Ważna do: 20 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy nowoczesną firmą działającą od 1997 roku w obszarze pneumatyki przemysłowej w zakresie dystrybucji, projektowania i produkcji rozwiązań pneumatycznych dla przemysłu. Nasza działalność oprócz dystrybucji urządzeń światowych liderów pneumatyki oparta jest na konstruowaniu i produkcji rozwiązań aplikacyjnych na własnych maszynach CNC oraz profesjonalnych usługach serwisowych. OPERATOR MASZYN CNC/ Pracownik produkcji Miejsce pracy: Sitkówka-Nowiny, Zgórsko 1B Region: świętokrzyskie Co będzie należało do Twoich obowiązków: - obsługa frezarek sterowanych numerycznie (mile widziana znajomość sterowania Okuma) - analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych - przygotowanie programów na wytwarzane detale - dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi - dbałość o materiały powierzone do produkcji - umiejętność czytania rysunków technicznych Co możesz zyskać dołączając do naszego zespołu: - stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - stałe wynagrodzenie - praca w systemie 1-zmianowym ? od pn do pt - szkolenia stacjonarne oraz zewnętrzne - dobre warunki pracy - pracę w dynamicznym młodym zespole Przyślij do 20 lutego na poniższy adres swój list motywacyjny wraz z C.V. Email: jsitek@pneumatic-complex.com.pl

Wymagania

Czego oczekujemy: - wykształcenie minimum zawodowe - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - odpowiedzialność i inicjatywa przy wykonywaniu zadań - umiejętność pracy w zespole