projektpraca.eu

Konserwator instalacji teletechnicznych

Maxtel Sp. z o.o.
  • Dodano: 18 stycznia 2017
  • Ważna do: 06 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Maxtel Sp. z o.o. w Kielcach ul. Krakowska 89 poszukuje kandydatów na stanowisko Konserwator instalacji teletechnicznych Zadania: - Obsługa techniczna i konserwacja urządzeń i instalacji teletechnicznych, instalacji sygnalizacji pożaru, włamania i napadu, stałych urządzeń gaśniczych - prace naprawcze, - regularne przeglądy, - prowadzenie dokumentacji przeglądów i napraw, - serwis instalacji teletechnicznych, Oferujemy: - Stabilność zatrudnienia - Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji - Niezbędne narzędzia pracy, - Samochód serwisowy do dyspozycji Oferty prosimy kierować do: MAXTEL Sp. z o.o. w Kielcach ul. Krakowska 89 lub na adres email: biuro@maxtel.com.pl.

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie min. średnie/zawodowe elektryczne/elektroniczne, - doświadczenie na analogicznym stanowisku, - umiejętność czytania dokumentacji i schematów technicznych, - aktualne uprawnienia SEP do 1kV, - umiejętność programowania, - umiejętność pracy w zespole, sumienność i zaangażowanie