projektpraca.eu

Spawacz MIG/MAG z jęz. francuskim, Francja

EUROPAJOB
  • Dodano: 16 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
49
2024-04-16 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia  o numerze rejestru 8455 w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy  na stanowisku :

 Spawacz MIG/MAG ze znajomością jęz. francuskiego

 Miejsce pracy ok Nantes, Francja

 Opis zadań :

  spawanie części metodą MIG/MAG

 współpraca z biurem projektowym

  Oferujemy :

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

 wynagrodzenie  składające się z podstawy oraz z dodatków

 darmowe zakwaterowanie

 zwrot kosztów za przejazd i badania lekarskie

  opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy oraz stały kontakt z biurem podczas trwania zatrudnienia

Wymagania

doświadczenie jako Spawacz MIG/MAG

 znajomość jęz. francuskiego

 prawo jazdy kat B

praca na podstawie rysunku technicznego

 umiejętność odkształcania materiału  ( ogrzewanie skurczowe ) i korzystania ze stołu wykrawającego

Kontakt z pracodawcą

663055887

Adres e-mail

beata.mlodozeniec@europajob.pl