projektpraca.eu

Spawacz 121 / MAG 135 / TIG 141 - Niemcy

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 20 maja 2024
  • Ważna do: 03 czerwca 2024

Opis stanowiska pracy

Spawacz 121 / MAG 135 / TIG 141

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac spawalniczych,
  • spawanie w różnych pozycjach.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza lub montera-spawacza,
  • aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie: MAG 135, lub TIG 141, lub ŁUK KRYTY 121,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego.
Oferujemy:
  • Od pierwszego dnia umowę o pracę na pełny etat.
  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas (do 10 dnia każdego miesiąca).
  • Bezpłatne zakwaterowanie(pokoje dwuosobowe).
  • Zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom.
  • Odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia.
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.
  • Polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, sprawy urzędowe).
  • Pakiet socjalny: świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe.

Zapraszamy do aplikowania!

Kliknij i wyślij zgłoszenie!