projektpraca.eu

Operator maszyn/ operator giętarki

EUROPAJOB
  • Dodano: 09 maja 2024
  • Ważna do: 23 maja 2024
65
2024-05-09 2024-05-23

Opis stanowiska pracy

Europajob jako agencja zatrudnienia o numerze rejestru 8455 w związku  z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

 Operator maszyn/ Operator giętarki

 Miejsce pracy ok Nantes, Francja

 Rozpoczęcie pracy 20/5/2024

 Opis zadań

 obsługa maszyn typu giętarka wykrawarka profilarka

 praca na podstawie rysunku technicznego

 Oferujemy

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

 wynagrodzenie składające się z podstawy oraz z dodatków

 darmowe zakwaterowanie

 zwrot za badania lekarskie i odzież roboczą / z adojazdy

 opiekę polskiego koordynatora i Recrutera podczas trwania zatrudnienia oraz stały kontakt  zbirem w Polsce

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy

 znajomość rysunku technicznego

  mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub francuskiego

 mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

Kontakt z pracodawcą

663055887

Adres e-mail

beata.mlodozeniec@europajob.pl