projektpraca.eu

Malarz budowlany

GRH Polska
  • Dodano: 26 kwietnia 2024
  • Ważna do: 17 maja 2024
67
2024-04-26 2024-05-17

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do naszego zespołu! Jesteśmy GRH Polska (nr licencji 16998), a jeśli marzysz o pracy w zawodzie, ale brakuje Ci znajomości francuskiego, nie martw się! U nas zatrudniamy w polskich ekipach! Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy kandydata na stanowisko:

MALARZ

Lokalizacja: Sallanches, Francja

Co oferujemy?
Polską umowę o pracę
Bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy
Dodatki za nadgodziny (+25% i +50% do stawki podstawowej)
Ekwiwalent urlopowy i premia za tymczasową pracę - dwa dodatki po 10%
Wypłaty w systemie miesięcznym - średnio 2600-2900 euro netto
Wszystkie formalności załatwiamy online
Dofinansowanie kosztów wyjazdu - odnawialny dodatek w wysokości 100 euro
Premia 100 euro za polecenie nowego pracownika
Możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
Jakie są Twoje zadania?

Dokładne przygotowanie powierzchni
Gruntowanie, odpylanie ścian
Zabezpieczanie okien, drzwi i innych elementów przed malowaniem
Malowanie tradycyjnymi metodami (za pomocą wałka, pędzla)

Czego oczekujemy?
Doświadczenia i precyzji (min 5 lat)
Mile widziana znajomość języka francuskiego
Dyspozycyjności do rozpoczęcia pracy od zaraz

Jeśli masz doświadczenie i chcesz podjąć pracę za granicą - wyślij nam swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00).
grhpolska.recruitify.ai/job/005a1bb5-508a-4f92-83bd-e7a0f7df0b65?sourceId=816

+48 518 673 665

Kontakt z pracodawcą

518673665

Adres e-mail

gabriela@grhpolska.com