projektpraca.eu

Kelner/Kelnerka

GRH Polska
  • Dodano: 28 marca 2024
  • Ważna do: 18 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998

Aktualnie dla naszych klientów – HOTELI we FRANCJI poszukujemy osób ze znajomością j. francuskiego lub angielskiego  i doświadczeniem na stanowisko:

Kelner/Pomoc kelnerska

Co mamy do zaoferowania?
·Polską umowę o pracę tymczasową
·Gwarancję bezpłatnego zakwaterowania
·Pracę w wymiarze minimum 35 h tygodniowo
·Pewną stawkę od 11, 72 euro/h (1600 – 1700 euro netto/msc.)
·Dodatkowo płatne nadgodziny
·Zapewnione posiłki/dieta
·Dodatek za urlop wypoczynkowy w wysokości 10% wynagrodzenia brutto
·Zwrot za dojazd w wysokości 150 euro

Czego oczekujemy?
·Doświadczenia na stanowisku kelnerskim lub pokrewnym
·Znajomości języka francuskiego lub angielskiego – poziom komunikatywny
·Dyspozycyjności na cały sezon

Jaki jest zakres obowiązków?
·Obsługa kelnerska w restauracji
·Nakrywanie do stołów, sprzątanie sali restauracyjnej i baru

Działamy w pełni transparentnie – wszystkie informacje dotyczące zasad współpracy z nami i warunków zatrudnienia u klienta otrzymasz w ofercie.
Wyślij CV przez formularz
grhpolska.recruitify.ai/job/e073af9d-e5ef-424c-817e-e72d4a005de3?sourceId=816