projektpraca.eu

Elektryk budowlany

GRH Polska
  • Dodano: 26 kwietnia 2024
  • Ważna do: 10 maja 2024
35
2024-04-26 2024-05-10

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998

Dla naszego stałego klienta z branży budowlanej poszukujemy fachowców z doświadczeniem na stanowisko:

ELEKTRYK BUDOWLANY Miejsce pracy: Francja, okolice Val Thorens, Chambery, Val Cenis

start: przełom maja i czerwca

To oferujemy:

Polską umowę o pracę tymczasową Wynagrodzenie miesięczne w przedziale 2900 - 3200 euro netto Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych pokojach jednoosobowych Dieta + ciepły posiłek podczas pracy Zorganizowany darmowy dojazd na budowę Pracę w polskich ekipach

  • Dofinansowanie kosztów wyjazdu – dodatek odnawialny co 90 dni
  • Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika
  • Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy

Zakres obowiązków:

  • Montaż skrzynek rozdzielczych
  • Instalacja oświetlenia i wyposażenia AGD
  • Obsadzanie puszek, ciągnięcie peszli, przeciąganie kabli
  • Podłączanie instalacji elektrycznej, realizacja linii podłączeń
  • Montaż gniazdek i przełączników światła, wiercenie korytek wg. planów

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na w.w. stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy końcem maja/początkiem czerwca
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego:

lub kontakt telefoniczny  (w godzinach 8:00 - 16:00):

+48 789 365 553

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).” Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Kontakt z pracodawcą

0789365553

Adres e-mail

paulina@grhpolska.com