projektpraca.eu

Technolog - konstruktor konstrukcje stalowe

METAL-CHEM Rudki
  • Dodano: 18 kwietnia 2024
  • Ważna do: 31 lipca 2024
83
2024-04-18 2024-07-31

Opis stanowiska pracy

METALCHEM, jako firma prywatna działa od 15 października 1997 roku. W początkowym okresie działalności firma zajmowała się produkcją urządzeń do recyklingu, młynów i wirówek pionowych oraz produkcją grzejników rezystancyjnych. Wraz z rozwojem firmy, rozszerzono profil działalności o przenośniki, urządzenia peryferyjne wykorzystywane w zakładach produkcji kostki brukowej; pakowaczki, owijarki, urządzenia transportujące oraz linie recyklingowe.
Poszukujemy pracownika na stanowisko Technolog-konstruktor.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość oprogramowania Solidworks i Autocad,
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość pakietu Office,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- podstawowa znajomość języka angielskiego,

Zapewniamy:
- Umowa o pracę,
- Możliwość rozwoju osobistego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego.
- Możliwość przyuczenia zawodowego.

Kontakt z pracodawcą

790761161

Adres e-mail

p.poniewierski@metalchem.home.pl