projektpraca.eu

Technik logistyk

KH-KIPPER Sp. z o.o.
  • Dodano: 26 kwietnia 2024
  • Ważna do: 12 maja 2024
141
2024-04-26 2024-05-12

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Kajetanów około 20 minut od Kielc

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad powierzonymi autami ciężarowymi od momentu dostawy do czasu wydania do klienta końcowego, sprawdzanie stanu po dostawie i przygotowanie do wyjazdu.
  • Prowadzenie dokumentacji fotograficznej oraz elektronicznej z dostaw.
  • Nadzór wysyłek towarów i ich kompletacja.
  • Aktualizacja dokumentów przekazywanych do klienta (instrukcje, gwarancje itp.).
  • Wsparcie działu logistyki.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B. ( mile widziane prawo jazdy kat. C )
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.
  • Uczciwość, sumienność wykonywania powierzonych zadań.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Znajomość branży samochodowej i podstawowych przepisów transportu drogowego.
  • Znajomość języka angielskiego B1.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
  • Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.

Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@kh-kipper.pl   wpisując w temacie wiadomości: Technik logistyki.

Adres e-mail

praca@kh-kipper.pl