projektpraca.eu

Technik elektroradiolog

Klinika Profident
  • Dodano: 05 kwietnia 2024
  • Ważna do: 31 maja 2024
367
2024-04-05 2024-05-31

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy kliniką dentystyczną działającą na terenie Kielc od ponad 25 lat. W naszych gabinetach oferujemy leczenie z zakresu implantologii, endodoncji, protetyki oraz stomatologii zachowawczej. Aktualnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko technika elektroradiologa.  W zakresie obowiązków zatrudnionej osoby będzie: wykonywanie zdjęć RTG oraz CT na potrzeby stomatologii, obsługa recepcji (w tym przyjmowanie płatności od pacjentów), kontakt z pacjentem. Oferujemy  możliwość przyuczenia się obsługi posiadanego przez nas sprzętu, pracę w przyjaznym zespole w systemie dwuzmianowym, zamknięty parking dla pracowników, zatrudnienie  na podstawie umowy o pracę.

Wymagania

> wykształcenie kierunkowe (min. dyplom technika elektroradiologa)

> zameldowanie w Kielcach

> umiejętność organizacji pracy oraz współpracy w zespole

Prosimy wpisywać nazwę stanowiska w tytule emaila.

Adres e-mail

rekrutacja@profident.pl