projektpraca.eu

Specjalista ds. zakupów

ELERTE POLAND SPÓŁKA Z O.O.
  • Dodano: 07 maja 2024
  • Ważna do: 21 maja 2024
174
2024-05-07 2024-05-21

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za proces zakupów,
  • dbałość o terminowość dostaw i prawidłowy obieg dokumentacji związanej z zakupami,
  • monitorowanie stanów magazynowych,
  • przygotowywanie zamówień, zapytań ofertowych oraz bieżąca kontrola i aktualizacja stanu ich realizacji,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z kontrahentami polskimi oraz zagranicznymi,
  • poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjacja ofert,
  • prowadzenie korespondencji i rozmów z kontrahentami w języku angielskim,
  • współpraca z agencjami celnymi, przewoźnikami i firmami transportowymi oraz z innymi działami w firmie.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00 (wolne weekendy),
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i dobrze prosperującej firmie,
  • możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia.

Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kontaktach handlowych oraz wiedza dotycząca procesów zakupowych i funkcjonowania łańcucha dostaw,
  • umiejętności negocjacyjnych oraz analitycznego myślenia,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacji pracy, terminowość,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną,
  • sprawna obsługi komputera (MS Office – Excel), mile widziana znajomość programu Subiekt Nexo Pro.

Kontakt z pracodawcą

882396969

Adres e-mail

paulina.gluch@elerte.pl