Specjalista ds. ofertowania instalacji elektrycznych - Kielce

Exbud Budownictwo sp. z o.o.
  • Dodano: 16 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
79
2024-04-16 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

  • Analizowanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych.
  • Przedmiarowanie robót na podstawie otrzymanych projektów instalacji elektrycznych.
  • Przygotowywanie kosztorysów instalacji elektrycznych.
  • Poszukiwanie rozwiązań zastępczych.
  • Optymalizacja przyjętych rozwiązań.
  • Negocjacje z oferentami.
  • Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców i podwykonawców.
  • Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen.
  • Budowanie bazy podwykonawców, dostawców, projektantów.

Oferujemy:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Premię za polecenie pracownika
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe ,preferowane kierunki związane z branżą elektryczną lub budowlaną.
  • Znajomość programów: AutoCAD, MS Office (Excel).
  • Znajomość zasad kosztorysowania.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialne podejście do realizacji obowiązków.
  • Kreatywność, zaangażowanie, chęć do rozwoju.
  • Doświadczenie w zakresie wyceny robót elektrycznych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji prac na budowie.
  • Znajomość programu NORMA PRO.

Adres e-mail

rekrutacje@exbud.pl