projektpraca.eu

Specjalista ds. marketingu

UTI.pl
  • Dodano: 19 marca 2024
  • Ważna do: 02 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Jeśli cenisz sobie kreatywność, gotowość do podejmowania wyzwań i pragniesz wpływać na rozwój naszej firmy, to stanowisko Specjalisty ds. Marketingu jest stworzone właśnie dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy innowacyjne projekty!

U nas możesz być odpowiedzialny za wybrane elementy z listy.

Rozumiemy, ze nie musisz być dobry we wszystkim.

  • Monitorowanie bieżących trendów rynkowych i konkurencji z branży,

  • Kontakt z partnerami i budowa programów partnerskich,

  • Zarządzanie i analiza kampanii reklamowych w Internecie,

  • Nadzór i tworzenie treści SEO i PR,

  • Automatyzacja procesów informacyjnych,

  • Zarządzanie narzędziami marketingu,

  • Wprowadzanie nowości, aktualizacji i zmian do oferowanych usług,

  • Karty produktowe (znajomość języka korzyści)

  • Przygotowywanie materiałów do szkoleń z zarządzanych obszarów,

  • Dbanie o wizerunek firmy,

  • Współpraca z pracownikami innych działów.

Zapewniamy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa zlecenie/o pracę,

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,

  • Benefity pozapłacowe: dopłata do karty Multisport, Vouchery Zakupowe, Karty SIM,

  • Biuro w Kieleckim Parku Technologicznym,

  • Spotkania integracyjne,

  • Spokojny proces wdrożenia pod względem personalnym i merytorycznym,

  • Wsparcie HR i managerów,

  • Dodatkową premię co roku w postaci akcji firmy, dzięki czemu budujesz swój kapitał na przyszłość.

Wymagania

  • Minimum 3 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Chęć rozwoju,

  • Kreatywność,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • Zaangażowanie w powierzone działania,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • "Lekkie pióro" oraz umiejętność pisania językiem korzyści,

  • Zainteresowanie usługami internetowymi (Google Ads, Hosting, Strony www),

  • Praktyczna znajomość portali w social mediach.