projektpraca.eu

Spawacz mag 135

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 marca 2024
  • Ważna do: 12 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Posiadasz uprawnienia mag 135 i doświadczenie w spawaniu tą metodą? Aplikuj!  Praca w Kielcach i okolicy.

>>APLIKUJ TUTAJ<<

oferujemy

  • wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności
  • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • praca zmianowa (w zależności od działu, 1,2 lub 3 zmiany)
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • możliwość przejęcia przez klienta
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna itp.

zadania

  • wykonywanie operacji spawania metodą MAG 135 za pomocą urządzeń spawalniczych
  • przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego
  • uprawnienia spawalnicze MAG 135
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia