projektpraca.eu

Sortownia zatrudni magazynierów i pracowników produkcji

tex
  • Dodano: 29 kwietnia 2024
  • Ważna do: 13 maja 2024

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy mężczyzn na stanowisko: MAGAZYNIER / PRACOWNIK PRODUKCJI.

Praca w Masłowie k. Kielc.

Do obowiązków będzie należało:

- załadunki / rozładunki towaru

- realizacja zadań powierzonych przez przełożonego

- praca przy belownicy

Z naszej strony oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

- pracę w dynamicznym zespole

- dobre wynagrodzenie

Wymagania

Szukamy osób które:

- są gotowe pracować w systemie dwu zmianowym (6-14 lub 14-22)

- są sumienne i potrafią pracować samodzielnie jak i w zespole

- rzetelnie wykonują powierzone zadania

- u mężczyzn wile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Jeśli jesteś gotowy na pracę w naszym zespole? Zadzwoń pod numer 511 222 248 lub wyślij do nas swoje CV! Czekamy właśnie na Ciebie!