projektpraca.eu

Samodzielny Księgowy/Księgowa Pracownik biurowy

DDTechnika
  • Dodano: 09 kwietnia 2024
  • Ważna do: 23 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Nowo powstały odział w Kielcach w budynku NIDA na ul. Wesołej poszukuje osoby na Samodzielne stanowisko do obsługi bieżących dokumentów spółki oraz spółek z firmy.

Poszukujemy osoby do samokształcenia oraz dużego zaangażowania w powierzone obowiązki.

- księgowanie dokumentów w programach księgowo kadrowych

- analiza dokumentów

- czynny udział w projektach wykonywanych przez firmę

- dbanie o dobry obieg dokumentów

- współpraca z urzędami US i ZUS

- dbanie o terminowość powierzonych zadań

- tygodniowe sprawozdania z dla prezesa firmy

Oferujemy:

- zdobycie doświadczenia w pracy w księgowości oraz kadr i płac, bieżącego prawa oraz przepisów itp.

- w czasie pracy oferujemy kursy, które umożliwią samokształcenie oraz rozwój osobisty itp.

- samodzielne stanowisko (cisza, spokój, brak nadzoru, biuro dobrze umeblowane, centrum miasta)

- pracę w miłym towarzystwie sąsiednich pokojach,

Wynagrodzenie: przez pierwszy miesiąc, umowa zlecenie 3500zł netto, następnie umowa o pracę na okres próbny 4000zł netto miesięcznie, następnie umowa na czas nieokreślony oraz 5000zł netto miesięcznie + premie za dobrą organizację pracy firmy.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- doświadczenie w pracy biurowej,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- dyspozycyjność