projektpraca.eu

Pracownik ochrony - kwalifikacje + broń, Bukowa

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 25 kwietnia 2024
  • Ważna do: 10 maja 2024
74
2024-04-25 2024-05-10

Opis stanowiska pracy

Szukasz stabilnego zatrudnienia w ochronie osób i mienia? Oczekujesz satysfakcji z pracy? Jako Zakład Pracy Chronionej zatrudniamy osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Bukowa powiat włoszczowski

Zakres obowiązków:

  • kontrola osób wchodzących oraz wjazd i wyjazd samochodów

  • ochrona obiektu

  • dbanie o bezpieczeństwo klientów

  • działania porządkowo-informacyjne

Oferujemy:

  • system pracy zmianowy

  • stabilne warunki zatrudnienia z pewnym wynagrodzeniem

  • możliwość ubezpieczeń grupowych

  • posiadając aktualne orzeczenie o niepełnosprawności możliwość zatrudnienia w ZPCHR i korzystania z dofinansowania ZFRON m.in.:

  • dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego

  • dofinansowanie do leków i okularów

  • zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie

  • dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji

  • doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej z nami Fundacji

  • pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat

Wymagania

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

  • pozwolenie na broń

Kontakt z pracodawcą

510014930 lub 510013504

Adres e-mail

m.ozga@impel.pl