projektpraca.eu

Pracownik biurowy z AutoCad lub inne

DarCraft
  • Dodano: 24 kwietnia 2024
  • Ważna do: 08 maja 2024
98
2024-04-24 2024-05-08

Opis stanowiska pracy

- Tworzenie prostych rysunków wektorowych dxf, dwg w programach CAD ( AutoCAD, ZWCAD)

 - Przygotowywanie dokumentów, rejestrów i zestawień na potrzeby realizowanych projektów

 - Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów,

 - Opracowywanie zestawień dotyczących zapotrzebowania/zużycia materiałów,

 - Wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych,

OFERUJEMY:

 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

 Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy

 Udział w ciekawych i rozwojowych projektach

 Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,

Wymagania

- Obsługa AutoCAD ( Tworzenie prostych rysunków wektorowych dxf/dwg )

 - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub osoba w trakcie studiów do przyuczenia,

  Sumienność i samodzielność

 - Dobra organizacja pracy,

 - Umiejętność nawiązywania kontaktów,

 - Umiejętności pracy na komputerze (MS Office),

CV proszę przesłać na adres biuro@darcraft.com.pl

Kontakt z pracodawcą

732007588

Adres e-mail

biuro@darcraft.com.pl