projektpraca.eu

Operator maszyn z uprawnieniami na suwnice

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 marca 2024
  • Ważna do: 12 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Masz uprawnienia na suwnice? Chciałbyś zdobyć doświadczenia na wypalarce plazmowej? Aplikuj!

>>APLIKUJ TUTAJ<<

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności od 4300 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • praca na trzy zmiany w godzinach 6-14;14-22; 22-6
  • pracę 15 km od Kielc
  • dodatkowe benefity m.in. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa itp.

zadania

  • wypalanie detali
  • obsługa suwnicy
  • opieka nad powierzonych sprzętem
  • podstawowa kontrola jakościowa wykonywanych detali
  • precyzyjne wykonywanie czynności

Wymagania

  • uprawnienia na suwnice
  • sumienność, dokładność
  • umiejętność pracy w zespole.