projektpraca.eu

Operator maszyn Nowiny

Randstad Polska Spółka z o.o.
  • Dodano: 16 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Dla stabilnej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy pracowników do obsługi maszyn produkcyjnych. Jeśli masz doświadczenie w pracy na produkcji lub jako pracownik fizyczny, jesteś sprawny i gotowy do pracy na trzy zmiany oraz masz możliwość dojazdu do Nowin, aplikuj! Może czekamy właśnie na Ciebie!

oferujemy

  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę w systemie trzyzmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • pracę w Nowinach k. Kielc
  • wynagrodzenie od 27 zł/h brutto dodatek za pracę w nocy
  • atrakcyjny pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, opieka medyczna)
  • możliwość stałego zatrudnienia u Klienta

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • regularna kontrola wytwarzanych produktów
  • praca zgodna z zasadami BHP
  • współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • motywacja do podjęcia stałej pracy
  • możliwość własnego dojazdu
  • doświadczenie w pracy na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia