projektpraca.eu

Operator maszyn/monter, Starachowice

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 marca 2024
  • Ważna do: 12 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta  - producenta stolarki w dziedzinie produkcji drzwi - poszukujemy monterów do prac fizycznych. 5 wolnych miejsc!!! Praca od zaraz!!!

KLIKNIJ TUTAJ I APLIKUJ DO NAS!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • wynagrodzenie 4300 zł brutto + 12% premii (łącznie od 4 700-4 800zł brutto)
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
  • 2 - zmianowy system pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość przyuczenia

zadania

  • obsługa maszyn
  • obsługa elektronarzędzi, takich jak: wkrętarka, wiertarka, szlifierka kątowa
  • składanie i okuwanie konstrukcji aluminiowych zgodnie z dokumentacją
  • bieżąca samokontrola poprawności wykonywanych prac

Wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • samodzielności i odpowiedzialności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia