projektpraca.eu

Operator maszyn do cięcia metali - Kielce

EXBUD Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 16 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
105
2024-04-16 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn do cięcia metali.
  • Obsługa wypalarki plazmowej.
  • Obsługa robota typ Kaltenbach.

Oferujemy:

  • stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię za polecenie pracownika
  • dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny
  • dodatkowe ubezpieczenie UNIQA
  • świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym).
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach i kursach zawodowych
  • możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.

Wymagania

  • znajomości rysunku technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy w zespole oraz dyspozycyjności
  • zdolności manualnych oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych

Mile widziane:

  • uprawnienia UDT (Urząd Dozoru Technicznego) z zakresu sterowania suwnicy z poziomu roboczego
  • uprawnienia do obsługi palnika acetylenowo – tlenowego

Adres e-mail

rekrutacje@exbud.pl