projektpraca.eu

Monter- mechanik

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 marca 2024
  • Ważna do: 12 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Posiadasz doświadczenie jako monter- mechanik? Aplikuj do Nas! Szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy pracę w stabilnej firmie, atrakcyjnie wynagrodzenie,  pracę w systemie 1 zmianowym!

Link do ogłoszenia na naszej stronie:

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie od  5000-7000 zł brutto
  • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • praca na 1 zmianę w godzinach 6-14
  • możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna itp.

zadania

  • montaż końcowy pojazdów
  • praca z dokumentacją techniczną

oczekujemy

  • znajomości rysunku technicznego
  • wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia