projektpraca.eu

Monter konstrukcji stalowych

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 marca 2024
  • Ważna do: 12 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Jeśli znasz rysunek techniczny, posługujesz się szlifierką, wiertarką a prace montażowe nie są Ci obce - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj - a my oddzwonimy! Praca w okolicach Kielc.

>>APLIKUJ TUTAJ<<

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne

zadania

  • montaż konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego warsztatowego
  • praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki i szlifierki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia