projektpraca.eu

Młodszy specjalista ds. finansowych

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 marca 2024
  • Ważna do: 19 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wsparcie w obsłudze spółek VIVE Group w zakresie windykacji, analizy ryzyka kredytowego, monitoringu należności.
  • Współpraca z działem księgowości i kontrolingu w ramach wsparcia przy monitorowaniu procesów finansowych.
  • Analizowanie terminowości realizowanych płatności, struktury zobowiązań i należności, kontrola i uzgadnianie rozrachunków z odbiorcami i dostawcami.

Co Ci oferujemy?

  • Zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę.
  • Atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+ premia) wypłacany kwartalnie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon,
  • Bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru.
  • Indywidualny program onboardingu, który pozwoli Ci lepiej poznać naszą kulturę organizacyjną. Informację zwrotną na bieżąco oraz jasno stawiane oczekiwania względem współpracy.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 2–letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, ekonomia, kontroling).
  • Znajomość sprawozdań finansowych oraz podstawowych zagadnień z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.