projektpraca.eu

Mechanik / elektromechanik

Balayan
  • Dodano: 12 kwietnia 2024
  • Ważna do: 26 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy osób na stanowisko mechanika/elektromechanika samochodowego w Kielcach.

Do obowiązków należeć będzie:
- naprawy samochodów dostawczych/busów
- mile widziane doświadczenie przy pracy z busami, kamperami
- wymiana części zgodnie z wymogami producenta
- diagnostyka i weryfikacja usterek technicznych
- prowadzenie dokumentacji napraw
- dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac
- dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

Nasze wymagania:
- doświadczenie zawodowe minimum 2 letnie
- wykształcenie kierunkowe
- wiedza techniczna z zakresu napraw pojazdów
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- samodzielność w działaniu
- umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
- odpowiedzialność i sumienność w wykonaniu powierzonych prac
- czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- stabilne warunki pracy w prężnie rozwijającej się firmie
- umowa zlecenie na okres próbny (1-3 miesiące) następnie umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- w pełni wyposażone stanowisko pracy
- pracę w zespole profesjonalistów
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Osoby zainteresowane zapraszam do aplikacji drogą mailową.