projektpraca.eu

Kosztorysant

M&J BUD Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 kwietnia 2024
  • Ważna do: 31 maja 2024
102
2024-04-17 2024-05-31

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana M&J BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, poszukuje inżyniera budownictwa/ kosztorysanta do pracy w biurze oraz na budowach.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • przygotowywanie przedmiarów, kosztorysów inwestycji, zapytań ofertowych i dokumentacji powykonawczej;

  • analiza i weryfikacja zebranych ofert;

  • nadzorowanie prac podwykonawców;

  • obieg i segregacja dokumentów budowy (wz, protokoły, zgłoszenia);

  • przygotowywanie zamówień materiałowych, sprzętowych i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie;

  • nadzór prac na budowie zgodnie z zaleceniami Kierownika Budowy.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane lub w trakcie studiów

  • umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność;

  • umiejętności czytania i analizy dokumentacji projektowej;

  • dobra znajomość programu Excel;

  • znajomość programów komputerowych typu AutoCAD w zakresie niezbędnym do odczytu danych projektowych;

  • umiejętność analizy i interpretacji dokumentacji przetargowej;

  • inicjatywa i otwartość na pracę w zespole

Oferujemy:

  • praca stała.

  • możliwość zdobywania doświadczenia pod uprawnienia budowlane.

  • możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kompetencji.

  • możliwość łączenia pracy ze studiami, również dziennymi!

Kontakt z pracodawcą

41 368 46 07

Adres e-mail

rekrutacja@mjbud.pl