projektpraca.eu

Konstruktor mechanik

Instytut OZE Sp. z o. o.
  • Dodano: 18 kwietnia 2024
  • Ważna do: 02 maja 2024
92
2024-04-18 2024-05-02

Opis stanowiska pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ -tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczukowice k. Kielc

Opis zadań:

  • współpraca przy ciekawych projektach w branży hydrotechnicznej i przemysłowej.
  • Projektowanie urządzeń. Wykonywanie podstawowych obliczeń inżynierskich.
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej rysunkowej i opisowej.
  • Rozwiązywaniem zadań i problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn.
  • Pomoc w rozwijaniu i zarządzaniu projektami;.
  • Udział w rozwijaniu produktów firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: kierunek mechanika lub pokrewne;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej mechanicznej;
  • Znajomość podstaw projektowania, mechaniki teoretycznej i konstrukcji maszyn;
  • Doświadczenie w wykonywaniu i/lub nadzorze nad wykonaniem urządzeń mechanicznych będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność wykonywania modeli 3D w dowolnym programie CAD: SolidWorks, SolidEdge, Inventor;
  • Mile widziana znajomość programu NX;
  • Komunikatywność, zaangażowanie i skrupulatność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, firmowa drużyna sportowa, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość dalszego awansu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres rekrutacja@enerko.pl  w temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ioze.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt z pracodawcą

780095049

Adres e-mail

rekrutacja@enerko.pl