projektpraca.eu

Kierownik projektu

Instytut OZE Sp. z o. o.
  • Dodano: 18 kwietnia 2024
  • Ważna do: 02 maja 2024
71
2024-04-18 2024-05-02

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ - tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Opis zadań:

  • Koordynowanie zadań zespołu projektowego;
  • Realizacja projektów zgodnie z kartą projektu i harmonogramem;
  • Nadzór nad opracowywaną dokumentacją techniczną zgodnie z postępowaniem administracyjnym;
  • Planowanie pracy własnej i całego zespołu;
  • Odpowiedzialność za terminowość i wyniki projektów;
  • Przygotowywanie i nadzór planu realizacji projektów w dziale;
  • Koordynowanie komunikacji w obrębie zespołu projektowego oraz między działami firmy;
  • Wsparcie pozostałych działów firmy w zakresie analizy dokumentacji technicznej oraz przygotowywania ofert;
  • Udział w spotkaniach z inwestorem oraz w koordynacyjnych spotkaniach projektowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – budownictwo lub architektura (uprawnienia mile wdziane)
  • Doświadczenie 2-3 lata na stanowisku projektanta lub kierownika projektu;
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu projektowego;
  • Umiejętność planowania i kontroli realizowanych zadań;
  • Umiejętność zarządzania i delegowania zadań;
  • Znajomość oprogramowania CAD;
  • Mile widziana znajomość takich dokumentów jak Studium Wykonalności, Program Funkcjonalno- Użytkowy;
  • Znajomość procedur przetargowych
  • Komunikatywny język angielski – techniczny;
  • Zdolność myślenia przyczynowo- skutkowego;
  • Zaangażowanie, komunikatywność, otwartość, samodzielność i odpowiedzialność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swojej aplikacji mailowo na adres rekrutacja@ioze.pl.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.instytutoze.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Kontakt z pracodawcą

780095049

Adres e-mail

rekrutacja@ioze.pl