projektpraca.eu

Kierowca C+E

DZIK Wózki Widłowe
  • Dodano: 19 kwietnia 2024
  • Ważna do: 03 maja 2024
207
2024-04-19 2024-05-03

Opis stanowiska pracy

Firma DZIK Wózki Widłowe zajmuje się relokacją maszyn i urządzeń oraz wynajmem wózków widłowych. W związku z rozwojem firmy zatrudnimy kierowcę z kategorią C+E do pracy w transporcie krajowym.

ZADANIA:

  • Laweta + niskopodwozie
  • Transport maszyn budowlanych, wózków widłowych, relokacja maszyn
  • Przygotowanie dokumentacji transportowej i jej terminowe dostarczenie
  • Dbałość o powierzony sprzęt

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy
  • Nowoczesną flotę pojazdów
  • Wsparcie techniczne

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Karta kierowcy
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub maszyny budowlane

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy kontakt@wozki-dzik.pl lub kontakt telefoniczny 535-244-555.

Kontakt z pracodawcą

535-244-555

Adres e-mail

kontakt@wozki-dzik.pl