projektpraca.eu

Automatyk

AXTER
  • Dodano: 25 kwietnia 2024
  • Ważna do: 09 maja 2024
98
2024-04-25 2024-05-09

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą integratorską a głównym profilem działalności firmy jest prefabrykacja szaf sterowniczych oraz budowa kompletnych systemów sterowania dla przemysłu.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie układów sterowania maszyn i urządzeń i rysowanie schematów
  • dobór aparatury
  • czynny udział w etapie ofertowania
  • programowanie PLC i HMI
  • weryfikacja dokumentacji projektowej
  • nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji automatyki i elektrycznych

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Przestrzeń na kreatywne myślenie
  • Profity w zależności od wyników i zaangażowania
  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wsparcie i wyrozumiałość w okresie wdrażania w obowiązki

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność projektowania układów sterowania maszyn i procesów
  • umiejętność rysowania schematów i czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność programowania sterowników PLC i paneli HMI
  • gotowość do krótkich wyjazdów służbowych
  • zaangażowanie, samodzielność i dokładność
  • chęci do pracy, nauki nowych rozwiązań, zaangażowania

Kontakt z pracodawcą

721926391

Adres e-mail

praca@axter.pl