projektpraca.eu

Asystentka stomatologiczna

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Dental Line
  • Dodano: 04 marca 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Dental Line zatrudni asystentkę stomatologiczną

Szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym i profesjonalnym środowisku? Prywatna Praktyka Stomatologiczna Dental Line poszukuje osoby na stanowisko asystentki stomatologicznej. Jesteśmy nowoczesną kliniką, która stawia na wysoką jakość usług i zadowolenie pacjentów. Zapewniamy miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub bycie w trakcie nauki na kierunku asystentka stomatologiczna,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania dobrych relacji z pacjentami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr telefonu: 888 716 100 lub przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres e-mail: klinika@dental-line.pl z dopiskiem „Asystentka Stomatologiczna”.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Dental Line! Czekamy na Twoje aplikacje.