projektpraca.eu

Wykładowca szkolenia "Programista operator CNC"

Centrum Kształcenia Kadr CK Edukacja w Kielcach
  • Dodano: 28 marca 2024
  • Ważna do: 11 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Centrum Kształcenia Kadr CK Edukacja w Kielcach poszukuje

wykładowców do prowadzenia szkoleń komputerowych z zakresu "Programista operator CNC" (sterowniki CNC Heidenhain).

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w tym zakresie, gwarantujące

współpracę na najwyższym poziomie.

Proponujemy:

- pracę w Kielcach,

- elastyczny grafik zajęć,

- miesięczne rozliczenie na podstawie listy obecności,

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z podanego zakresu szkoleń,

- wykształcenie wyższe,

- komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie,

- dyspozycyjność

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv