projektpraca.eu

Kelner

AKI japońska restauracja
  • Dodano: 18 kwietnia 2024
  • Ważna do: 05 maja 2024
190
2024-04-18 2024-05-05

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby na stanowisko kelner/kelnerka, która zaangażuje się w tworzenie z nami naszej "małej Japonii". Oferujemy pracę kilka dni w tygodniu od wtorku do soboty w godzinach od 17:00 do 21:00. Do podstawowych obowiązków należeć będzie:

- obsługa gości (przyjmowanie zamówień, doradzanie gościom w wyborze dań, podawanie dań)

- przyrządzanie napojów i przystawek

- przyjmowanie zapłat, obsługa kasy fiskalnej

- dbanie o czystość lokalu (zbieranie naczyń, zmywanie ich na bieżąco, dbanie o zastawę stołową)

My w zamian oferujemy pracę na umowę zlecenie z wynagrodzeniem w zależności od umiejętności i zaangażowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami, a nadesłanych CV nie zwracamy.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii. Ważne dla nas jest to, by osoby aplikujące na stanowisko kelner/kelnerka w naszej restauracji były:

- dyspozycyjne od wtorku do soboty w godzinach 17:00 - 21:00

- komunikatywne i umiejące nawiązać dobry kontakt z gośćmi

- kulturalne, punktualne i odpowiedzialne

- będą posiadać książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych wraz z oświadczeniem

- będą posiadać status studenta

- będą potrafiły komunikować się po angielsku

- będą miały chęć zaangażowania się w nasz projekt. I jeśli kochają Japonię tak bardzo jak my lub przynajmniej są ciekawi jej poznania, to wprost fantastycznie!

Adres e-mail

restauracjaaki@gmail.com