Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego- do przyuczenia

AZ FFM
  • Dodano: 24 kwietnia 2024
  • Ważna do: 08 maja 2024
243
2024-04-24 2024-05-08

Opis stanowiska pracy

Oferta w ramach projektów zatrudnieniowych dla osób z niepełnosprawnościami.

SPECJALISTA DS. E-COMMERCE

dla osób, które chcą zacząć pracę w branży zapewniamy przeszkolenie!!

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ i ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY:

  • -Obsługa portalu Allegro (prowadzenie konta,. tworzenie ofert produktów, obsługa i kontakt z klientem )
  • - Obsługa Amazon- Amazon Ads tworzenie ofert produktów,
  • - Praca na systemie BaseLinker,
  • - Kontakt z klientem, telefoniczny, mailowy i poprzez Chat.- obsługa reklamacji i zwrotów.
  • - Aktywny udział w spotkaniach zespołu w formie on-line.

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • -Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • -Mile widziana znajomość obsługi systemu BaseLinker,
  • -Mile widziana znajomość obsługi portalu Allegro,
  • -Mile widziana znajomość obsługi Amazon-Amazon Ads,
  • -Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu podstawowym,
  • -Znajomość programu Excel / Google Sheet- poziom min. podstawowy.
  • -Umiejętność organizacji pracy własnej.
  • - Komunikatywność, obowiązkowość
  • -Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- WARUNEK KONIECZNY*
  • -Miejsce zamieszkania w woj. świętokrzyskim

OFERUJEMY:

  • 3-miesięczne wdrożenie na stanowisku w oparciu o staż zawodowy.
  • Staż w formie zdalnej.
  • Stypendium stażowe wypłacane co miesiąc,
  • Po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • UWAGA Dla osób bez doświadczenia zapewniamy 3 tygodniowe PŁATNE przeszkolenie obejmujące STYPENDIUM oraz UBEZPIECZENIE !.

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Kontakt z pracodawcą

534036447

Adres e-mail

kielce@ffm.pl