Rejestracja medyczna - szkolenie ze stypendium + staże zawodowe

Fundacja Heros
  • Dodano: 08 maja 2024
  • Ważna do: 30 czerwca 2024
179
2024-05-08 2024-06-30

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, aktywizująca osoby z niepełnosprawnością, w ramach prowadzonych projektów, współfinansowanych ze środków PFRON, prowadzi rekrutację na szkolenie:
Rejestracja medyczna.

  • szkolenie w formie stacjonarnej w Kielcach
  • kameralna grupa szkoleniowa
  • rozpoczęcie koniec maja/czerwiec
  • certyfikat ukończenia szkolenia
  • catering w czasie szkolenia
  • ubezpieczenie, składki ZUS
  • stypendium szkoleniowe w wysokości 15,31 zł brutto za godzinę szkolenia.
Po zrealizowanym szkoleniu oferujemy możliwość udziału w stażu zawodowym jako:
  • Rejestratorka medyczna
  • Recepcjonistka
  • Pracownik biurowy
  • Pracownik obsługi klienta
  • oraz wielu innych stanowiskach.
Oferujemy również wsparcie w poszukiwaniu stałego zatrudnienia, oraz pomoc specjalistów w tym prawnika czy psychologa.Nie ponosisz żadnych kosztów udziału w projekcie.

Zdobądź nowe kwalifikacje i rozwiń swoje doświadczenie zawodowe!
Zostały 2 ostatnie miejsca, nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Wymagania

Wymagania:

  • posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
  • wiek aktywności zawodowej
  • zamieszkiwanie woj. świętokrzyskiego (w tym Kielc)
  • osoby bez zatrudnienia.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

lub kontakt telefoniczny pod numerem:
539 309 781.

Fundacja Heros,
Kielce, ul. Wesoła 51.

Kontakt z pracodawcą

539309781

Adres e-mail

magda.tomczak@fundacjaheros.org