projektpraca.eu

Pracownik biurowy z elementami księgowości - szkolenie

Fundacja Heros
  • Dodano: 15 kwietnia 2024
  • Ważna do: 31 maja 2024
185
2024-04-15 2024-05-31

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, zajmująca się aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych, prowadzi rekrutację na szkolenie stacjonarne "Pracownik biurowy z elementami księgowości"!

Szkolenie odbywa się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Oferujemy:

  • 112 h szkolenia
  • stypendium wysokości 15,31 zł brutto za każdą godzinę szkolenia
  • materiały szkoleniowe oraz kameralną grupę uczestników
  • certyfikat ukończenia szkolenia
  • wsparcie w poszukiwaniu pracy

Osoby zainteresowane po szkoleniu mogą zrealizować staż zawodowy z wypłacanym stypendium stażowym!

Wymagania

Aby zakwalifikować się do projektu należy spełniać WSZYSTKIE poniższe wymagania:

  • posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,

  • pozostawanie bez zatrudnienia oraz w wieku aktywności zawodowej,

  • zamieszkiwanie terenu województwa świętokrzyskiego

Prosimy o przesłanie CV na adres: klaudia.ozga@fundacjaheros.org

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

886 - 781 - 690

ul. Wesoła 51/531
25-363 Kielce

Kontakt z pracodawcą

886-781-690

Adres e-mail

klaudia.ozga@fundacjaheros.org